تاریخچه شرکت آرازنوین تجارت گستر طیور:

شرکت آرازنوین تجارت گستر طیور، فعالیت خود را از سال 1371 با نام تجاری طلای سفید و در زمینه پرورش مرغ گوشتی آغاز نمود. از سال 1372، دامنه فعالیت طلای سفید وسعت یافت و علاوه بر پرورش مرغ گوشتی، به ارائه خدماتی از جمله خرید و فروش جوجه یک روزه، مرغ گوشتی و همچنین خوراک دام پرداخت. در ادامه فعالیت شرکت طلای سفید، واحد شماره دو شرکت آرازنوین تجارت، با نام گروه تولیدی و بازرگانی خنجری و با هدف ورود به مقوله تولید خوراک آماده دام و طیور و همچنین توسعه فارم پرورش مرغ گوشتی، تاسیس گردید. . ادامه فعالیت این شرکت، منجر به تاسیس زنجیره تولید و تامین در صنعت طیورگردید. در حال حاضر شرکت آرازنوین تجارت گستر طیور، با بهره گیری از چندین فارم پرورش مرغ گوشتی، کارخانجات تولید خوراک آماده، کشتارگاه صنعتی طیور و واحد بازرگانی و تامین، به مدیریت زنجیره کامل تولید و تامین در صنعت طیور می پردازد و از بزرگترین و موثرترین زنجیره های تامین در استان گلستان به شمار می آید و سهم بزرگی از بازار صنعت طیور را به خود اختصاص داده است. لذا زنجیره تولید و تامین آرازنوین تجارت،  با تکیه بر زنجیره تولید تا فروش خود که محصول تجربه 20 ساله در صنعت طیور و استفاده از کارشناسان متخصص و متعهد این شرکت است، توانسته است تحولی عظیم در صنعت طیور استان گلستان و کشور ایجاد نماید و یار و همراه همیشگی فعالان این صنعت می باشد. مهندس شهاب خنجری، مدیر عامل شرکت آرازنوین تجارت گستر طیور، رمز موفقیت این شرکت را توکل بر خداوند متعال، تعهد به مشتری، تجربه، تخصص و استفاده از فناوری می داند.

1017

دانیران

خوراک آماده طیور

1003

سالمیران

مرغ سایز، قطعه بندی شده

1004

کشتارگاه صنعتی طیور

مجهز به تکنولوژی برتر

1005

بازرگانی و تامین

مشاوره و فروش

از اینکه بزرگان صنعت طیور با ما همکاری می کنند بسیار خوشحالیم

برخی از همکاران ما

دامنه فعالیت شرکت آرازنوین تجارت گستر طیور:

– تولید خوراک آماده طیور با ضریب تبدیل مناسب

– پرورش مرغ گوشتی با کمترین میزان مصرف آنتی بیوتیک

– کشتارگاه صنعتی طیور

– بسته بندی و قطعه بندی مرغ

– واحد بازرگانی با هدف تامین نهاده، واکسن و دارو و همچنین خرید و فروش تضمینی جوجه یکروزه، مرغ گرم و منجمد با هدف رفع استرس پرورش دهندگان مرغ و کشتارگاه ها.  

– مشارکت در تولید و پرورش مرغ گوشتی

– واحد مشاوره و آموزش جهت برگزاری سمینارها و ورکشاپ های مختص صنعت طیور، آموزش پرسنلی تخصصی صنعت طیور طبق اصول مدیریت منابع انسانی و مالی، روانشناختی صنعت طیور و بهره گیری از متدهای روز این صنعت و آموزش جیره نویسی.

– واحد فناوری جهت تجهیز و بروزرسانی سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری مرغداری ها، اینترنت اشیاء در صنعت طیور و دیجیتال مارکتینگ در صنعت طیور

1007

دفتر مرکزی شرکت آرازنوین تجارت گستر طیور در استان گلستان، شهر گرگان واقع شده است. همچنین شعبه دوم این شرکت در مرکز استان مازندران، شهر ساری قرار دارد. قابل ذکر است، دامنه فعالیت شرکت آرازنوین تجارت محدود به استان گلستان و مازندران نبوده و سراسر ایران پهناور را در بر می گیرد. همچنین خدمات صادرات به کشورهای همسایه نیز در دستور کار این شرکت قرار دارد که به زودی به انجام خواهد رسید.

کارخانجات تولید خوراک دام وابسته به زنجیره آرازنوین تجارت در استان گلستان، شهرهای آق قلا و علی آباد کتول واقع شده اند که به تولید و عرضه خوراک آماده دام و طیور با ضریب تبدیل مناسب تحت نظر کارشناسان خبره می پردازند. محصول نهایی که شامل پیش دان، میان دان، پس دان و سوپر استارتر می باشد با نام تجاری دانیران در سراسر کشور توزیع می گردد.

فارم های مرغ گوشتی این شرکت، در استان گلستان و شهرهای بندرگز و کردکوی قرار دارند که پرورش مرغ سایز مناسب خوراک مردم عزیر ایران در دستور کار آنها قرار دارد.

کشتارگاه صنعتی شرکت آرازنوین تجارت در شهر آق قلا در استان گلستان قرار دارد که عملیات کشتار مرغ، قطعه بندی و بسته بندی در آن صورت می گیرد. محصول نهایی اعم از مرغ سایز، مرغ قطعه شامل ران، سینه و آلایشات با برند تجاری سالمیران به بازار سراسر کشور عرضه می گردد.

مهندس شهاب خنجری

مدیر عامل

راه ارتباطی:01732160433

دکتر سینا کاشانی

مدیر فروش

راه ارتباطی: 09115003405 

02191094572

دکتر بنیامین نیک نژاد

مدیر فروش

راه ارتباطی :09114857805